Reflektor na szynoprzewodzie na żarówkę GU10 TRACER czarny 3-fazowy
Opis
Reflektor na szynoprzewodzie na żarówkę GU10 TRACER w kolorze czarnym to oświetlenie, które wniesie elegancję i nowoczesny styl do Twojego wnętrza. Czarny kolor lampy TRACER dodaje wyrafinowanego akcentu i doskonale komponuje się z różnymi aranżacjami.
Dzięki systemowi 3-fazowemu, masz pełną kontrolę nad układem oświetlenia. Reflektory mogą być swobodnie przesuwane i ustawiane, umożliwiając elastyczne dostosowanie światła do konkretnych obszarów w pomieszczeniu. System ten pozwala również na niezależne sterowanie grupami lamp, co umożliwia tworzenie różnych stref oświetleniowych dostosowanych do różnych funkcji.
Kompatybilność z żarówkami GU10 daje Ci szeroki wybór możliwości. Możesz dostosować moc oraz barwę żarówki, aby stworzyć wyjątkową atmosferę w pomieszczeniu. Dzięki temu możesz personalizować oświetlenie, dopasowując je do swojego gustu i potrzeb.
Dane techniczne
| Rodzaj | oświetlenie szynowe |
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | metal |
| System szynowy | 3 fazowy |
| Liczba punktów światła | 1 |
| Źródło światła | żarówka GU10 |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Sposób zasilania | szyna trójfazowa (szynoprzewód) |
| Materiał (dodatkowy) | tworzywo sztuczne |
| Moc | max 10 W |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Możliwość obracania | tak |
| Wysokość oprawy | 7,5 cm |
| Szerokość oprawy | 5,2 cm |
| Wysokość | 16 cm |
| Szerokość | 5,2 cm |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.