Reflektor szynowy na żarówkę GU10 czarny 3-fazowy
Opis
Reflektor szynowy 3 fazowy na żarówkę GU10
Niepodważalnym atutem oświetlenia szynowego jest możliwość tworzenia dowolnych konfiguracji przy wykorzystaniu nowoczesnych lamp. Reflektor szynowy na żarówkę GU10 można swobodnie obracać o 90° w pionie i 360° w poziomie. Dzięki temu możesz oświetlić każdy, nawet trudno dostępny obszar w pomieszczeniu. Ponadto zyskujesz możliwość stworzenia unikalnych i zjawiskowych aranżacji świetlnych, pełniących funkcję dekoracyjną. Oferowany reflektor przeznaczony jest do montażu na szynie trójfazowej. Bez przeszkód możesz zestawiać go z większą ilością lamp, aby oświetlić dowolną przestrzeń, bez względu na jej wielkość i przeznaczenie.
Reflektor szynowy 3-fazowy - nowoczesny i minimalistyczny
Oferowany produkt posiada czarną oprawę i został wyposażony w srebrną nóżkę, która nadaje mu wyjątkowego charakteru. Ta lampa doskonale sprawdzi się w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach. Możesz wykorzystać ją do oświetlenia zarówno niskich, jak i bardzo wysokich pomieszczeń. Wybierz żarówkę o dowolnej barwie i mocy, aby uzyskać pożądany efekt. Reflektor szynowy znajdzie zastosowanie zarówno w domu, jak i lokalach usługowych czy gastronomicznych. Możesz oświetlić nim całe pomieszczenie lub jego wybrane elementy. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i inwencji!
Produkt pasuje do wszystkich szynoprzewodów 3 fazowych w ofercie naszego sklepu
Dlaczego warto go nabyć?
- Z łatwością zamontujesz żarówkę, ponieważ klosz można wykręcić w całości.
- Dzięki niewielkiemu adapterowi produkt prezentuje się jeszcze lepiej.
- Wymienna żarówka - wybierasz kolor i moc światła
- Produkt regulowany w zakresie 90° w pionie i 360° w poziomie
- Estetycznie wykonany z aluminium.
Jeśli potrzebujesz pomocy lub chcesz złożyć większe zamówienie, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie elementy i przygotujemy indywidualną wycenę. Napisz do nas wiadomość na biuro@neoneo.pl lub zadzwoń pod numer 515 308 980.
Dane techniczne
| Rodzaj | oświetlenie szynowe |
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | aluminium |
| System szynowy | 3 fazowy |
| Liczba punktów światła | 1 |
| Źródło światła | żarówka GU10 |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Sposób zasilania | szyna trójfazowa (szynoprzewód) |
| Kolor (dodatkowy) | srebrny |
| Moc | max 35 W |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Możliwość obracania | tak, 90° w pionie i 360° w poziomie |
| Wysokość oprawy | 19,5 cm |
| Szerokość oprawy | 5,5 cm |
| Głębokość oprawy | 5,5 cm |
| Waga | 0,37 kg |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Styl | minimalistyczny, nowoczesny |
| Klienci najczęściej wybierają | do nowoczesnego salonu |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.