Wisząca lampa bambus BOHO E27 45cm DMT57
Opis
Wisząca Lampa Bambusowa - Naturalne Piękno w Twoim Salonie
Wisząca Lampa Bambus BOHO E27 45cm DMT57 to kwintesencja naturalnego piękna w minimalistycznym stylu. To propozycja dla tych, którzy szukają oryginalnych rozwiązań oświetleniowych, które nie tylko dobrze wyglądają, ale także wprowadzają do wnętrza niepowtarzalny nastrój.
Lampa Wisząca Bambus - Odkryj Siłę Natury
Nasza lampa wisząca bambus, wykonana z plecionki, to propozycja dla osób ceniących eko-styl. Dzięki naturalnemu materiałowi, z którego została wykonana, możemy na chwilę odetchnąć od wszechobecnej w naszym życiu plastikowej rzeczywistości.
Wisząca Lampa z Plecionki Bambusowej - Twój Salon Zasługuje na Wyjątkowe Oświetlenie
Dzięki swojej imponującej średnicy 45 cm, ta wisząca lampa z plecionki bambusowej idealnie sprawdzi się w salonie, wprowadzając do niego ciepło i przytulność. Wykorzystaj możliwość regulacji wysokości zawieszenia i dostosuj ją do swoich potrzeb.
Najczęściej Zadawane Pytania:
- Jaką żarówkę wybrać do lampy? Żarówka na gwint E27 to konieczność. Świetnie sprawdzą się tu żarówki filamentowe i inne dekoracyjne. Wielkość lampy oraz otworu na żarówkę pozwala na używanie większych żarówek, co dodaje lampie charakteru.
- Czy montaż jest prosty? Tak, dzięki lekkości wynikającej z wykonania z plecionki bambusowej, montaż lampy jest prosty i wygodny.
- Czy lampa posiada możliwość regulacji wysokości zawieszenia? Tak, nasza lampa posiada możliwość regulowania wysokości zawieszenia, dzięki czemu z łatwością dostosujesz ją do swoich potrzeb.
Wisząca Lampa z Bambusa - Twoje Miejsce, Twoje Zasady
Wyobraź sobie, jak po ciężkim dniu wchodzisz do swojego salonu. Oświetlenie, które wybrałeś, tworzy przytulną atmosferę, a naturalne materiały dodają wnętrzu ciepła. Dzięki tej lampie bambusowej możesz tego doświadczać każdego dnia. Nie czekaj i spraw sobie tę przyjemność dodając Wiszącą lampę bambus DMT57 do koszyka.
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa wisząca |
| Kolor (dominujący) | beżowy |
| Materiał (podstawowy) | bambus |
| Liczba punktów światła | 1 |
| Źródło światła | żarówka E27 |
| Wysyłka do paczkomatu | nie (ponad 64 cm) |
| Kolor (dodatkowy) | biały |
| Materiał (dodatkowy) | tworzywo sztuczne |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | max 40W |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Regulacja wysokości | tak |
| Długość kabla | 60 cm |
| Szerokość podsufitki | 8 cm |
| Wysokość klosza | 25 cm |
| Szerokość klosza | 45 cm |
| Głębokość klosza | 45 cm |
| Wysokość | 85 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Waga | 0,600 kg |
| Styl | boho |
| Klienci najczęściej wybierają | do salonu |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.