Kinkiet do czytania LED 3W 4000K czarny
Opis
Lampka ścienna do czytania LED sprawdzi się w Twojej sypialni, jako dodatkowy punkt świetlny, pomocny w wieczornym czytaniu. Dzięki niemu problem wstawania z wygodnego łóżka, by wyłączyć światło, przestanie Ciebie dotyczyć.
Przyjemny montaż i elastyczna szyjka sprawią, że użytkowanie lampki ściennej LED stanie się Twoim ulubionym zajęciem. Dzięki giętkiej, podatnej na ułożenie szyjce, dopasujesz kierunek światła pod swoje potrzeby, tak by było Ci wygodnie poczytać książkę.
Kinkiet natynkowy do czytania LED możesz zamontować za pomocą tylnego uchwytu do ściany nad biurkiem, czy łóżkiem. Nad biurkiem zaoszczędzi miejsce, które przyda Ci się na inne potrzebne rzeczy.
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa ścienna |
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | aluminium |
| Źródło światła | zintegrowane diody LED |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Zawiera włącznik | tak, wbudowany |
| Posiada kabel do kontaktu | nie |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Materiał (dodatkowy) | stal |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | 3 W |
| Barwa światła | neutralna 4000K |
| Strumień świetlny | 150 lm |
| Kąt rozsyłu światła (°) | 30 |
| Współpraca ze ściemniaczem | nie |
| Rodzaj diody | LED COB |
| Możliwość obracania | tak |
| Długość wysięgnika | 33,6 cm |
| Wysokość oprawy | 9 cm |
| Szerokość oprawy | 5 cm |
| Głębokość oprawy | 36 cm |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.