Oprawa sufitowa MADARA MINI czarna na żarówkę GU10
Opis
Lampa Madara MINI II - Regulowane światło w tubce
Odkryj nowoczesne oświetlenie, które doskonale łączy funkcjonalność z elegancją. Nowoczesna oprawa sufitowa MADARA MINI czarna na żarówkę GU10 rozświetli Twoje wnętrze. Ta, przeznaczona do montażu na suficie, lampa ma kształt tuby o długości 12 cm, kolor ma czarny matowy, a wykonana została z trwałego aluminium. Ten Reflektor GU10 MADARA MINI II ma możliwość regulacji nachylenia kąta padania światła - w każdej chwili możesz ją sobie wyregulować według potrzeb. Możesz także zdecydować, czy chcesz aby żarówka była mniej lub bardziej oddalona od wylotu oprawy.
Kluczowe korzyści z zakupu lampy Madara MINI II:
- Regulacja według Twoich potrzeb: Dzięki możliwości regulacji kąta nachylenia o 90 stopni, możesz kierować światłem dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz.
- Bezpośrednie oświetlenie: Brak zaślepki (szkiełka na końcu tuby) sprawia, że światło pada bezpośrednio, nie tracąc po drodze energii.
- Dopasuj do swojego stylu: Użyj dołączonego adaptera, aby wyregulować głębokość osadzenia żarówki w tubie, dostosowując ją do swojego gustu i potrzeb.
Często zadawane pytania:
- Jaką średnicę ma tuba? - 5,6mm
- Jaką długość ma tuba? - 12cm
- Na jaką żarówkę jest gwint? - na GU10.
- Czy jest możliwość regulacji lampy? - Tak, o 90 stopni
Nie czekaj, wzbogać swoje wnętrze!
Każdy detal ma znaczenie, gdy chodzi o aranżację wnętrza. Lampa Madara MINI II czarna będzie idealnym wyborem dla osób ceniących sobie eleganckie i funkcjonalne rozwiązania. Już teraz możesz dodać lampę do koszyka, poczekać na przesyłkę i cieszyć się z nowoczesnego, prostego, funkcjonalnego i eleganckiego zarazem produktu.
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa przysufitowa |
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | aluminium |
| Liczba punktów światła | 1 |
| Źródło światła | żarówka GU10 |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | max 10 W |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Szerokość podsufitki | 5,6 cm |
| Wysokość klosza | 12 cm |
| Szerokość klosza | 5,6 cm |
| Głębokość klosza | 5,6 cm |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Waga | 0,44 kg |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.