Oprawa sufitowa NUUK czarna na żarówkę GU10
Opis
Oprawa sufitowa NUUK czarna na żarówkę GU10
Nie ma to jak przytulna atmosfera domu, gdzie każdy kąt jest odpowiednio oświetlony. Z tą myślą prezentujemy sufitową oprawę czarną, której design i funkcjonalność idą w parze. Co więcej, stworzona z pasją i dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal.
Główne korzyści
- Obracaj jak chcesz: W pełni obracany reflektor pozwala na kierowanie światłem dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz.
- Wyjątkowa precyzyjność: Regulowany kąt nachylenia żarówki daje Ci możliwość precyzyjnego ustawienia strumienia świetlnego.
- Uniwersalne rozwiązanie dla Twojego wnętrza: Nadaje się zarówno do montażu na suficie, jak i ścianie.
- Wszystko masz pod ręką: W zestawie znajdziesz wszystko, co potrzebujesz do montażu - kołki, uchwyt i elegancką oprawkę na żarówkę GU10.
Odpowiedzi na Wasze najczęstsze pytania
- Jakie żarówki pasują do tej lampy? -Zalecamy żarówki typu GU10 o mocy do 35 W.
- Czy reflektor jest obracalny? -Oczywiście! Możesz dostosować jego pozycję dokładnie według swoich potrzeb.
- Czego potrzebuję do montażu? -Wszystko jest już w zestawie, więc nie musisz martwić się o dodatkowe akcesoria.
Zainwestuj w komfort i jakość oświetlenia swojego wnętrza - kup naszą oprawę sufitową czarną NUUK GU10!
Wybierz Oprawę sufitową NUUK czarną na żarówkę GU10, która nie tylko doda elegancji Twojemu domowi, ale również zyskasz świetny dodatek do swojego domowego oświetlenia, którego potrzebujesz na co dzień!
Dane techniczne
| Rodzaj | lampa przysufitowa |
| Kolor (dominujący) | czarny |
| Materiał (podstawowy) | aluminium |
| Liczba punktów światła | 1 |
| Źródło światła | żarówka GU10 |
| Wysyłka do paczkomatu | tak |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Moc | max 35 W |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Barwa światła | w zależności od żarówki |
| Strumień świetlny | w zależności od żarówki |
| Współpraca ze ściemniaczem | w zależności od żarówki |
| Klasa energetyczna | w zależności od żarówki |
| Żywotność | w zależności od żarówki |
| Wysokość klosza | 9,5 cm |
| Szerokość klosza | 6 cm |
| Głębokość klosza | 6 cm |
| Zastosowanie na zewnątrz | nie |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Waga | 0,27 kg |
Produkty powiązane
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Pochodzą one tylko od zalogowanych klientów.